HEMENALALIM.Net Olarak Ev ve İş Yeri Alarm Sistemleri, CCTV Kapalı Devre Kamera Kontrol Sistemleri, Elektronik Ürünler, Hırdavat ve Elektrikli El Aletleri, Sağlık ve Medikal Ürünler, Ahşap ve Hediyelik Ürünler, Şifalı Ürünler ve Diğer Çeşitli Ürünler İle Hizmetinizdeyiz.
MEŞE AĞACINDAN ŞARAP FIÇISI ÜRÜNLERİMİZ

Meşe Ağacından Şarap Fıçısı İmalatçısından

Fıçılarımız % 100 Meşe Ağacından Sızdırmaz Bir Şekilde İmal Edilmektedir. İster İçine Şarap Koyarak Kullanın İsterseniz Evinizde Dekor Olarak Kullanın.
Fıçılarımıza Standart Metal Çeşme Takılarak Gönderilecektir. İsteğinize Göre Piyasadan Temin Edeceğiniz Çeşmeleri Takabilirsiniz.
Hediyelik 1 litre, 2 litre, 3 litre, 5 litre, 10 litre, 20 litre ......100 litre Musluklu Kırklareli'nin Meşhur Demirköy Meşesinden İmalatı Yapılmış, ŞARAP FIÇILARI Satışı Yapılmaktadır.

50 litre, 100 litre ve Daha Büyük Ölçekte Özel Şarap Fıçı İmalatı da Siparişe Göre Yapılmaktadır.

Kaliteli Şarap, Meşe Fıçıda Dinlendirilendir.
ÖNEMLİ NOT: Alınan siparişe paralel fıçının alıcıya ne kadar sürede teslim edileceği ile ilgili bilgi verilir ve kabul edilmesi halinde sipariş sırasına alınır. Teslim süresi ortalama 15 gündür. 1 haftada teslimat yapılacağı gibi büyük siparişlerde 1 ay'a kadar teslimat süresi uzar.

1 lt : (Boy 17 cm Çap 12 cm)
2 lt : (Boy 20 cm Çap 14 cm)
3 lt : (Boy 21 cm Çap 17 cm)
5 lt : (Boy 25 cm Çap 20 cm)
10 lt : (Boy 30 cm Çap 22 cm)
15 lt
20 lt
25 lt
30 lt
40 lt
50 lt

FIÇI KULLANIM KLAVUZU
Fıçının Dış yüzeyi pinoteks ve vernik ilşe cilalanmıştır. Bu fıçılar hemen servite kullanılması amacı ile geliştirilmiştir. Kullanılan parafinin sağlık açısından bir sakıncası olmadığı gibi, şarabın aromasınada herhangi bir etkisi yoktur.
Fıçılar yeni olduğudan dolayı sızdırmazlığı sağlanmamış durumdadır. Sızdırmazlığını sağlamak için fıçıyı su ile doldurup, fıçı deliğine pet şişe koyunuz. (Sızdırmazlık sağlanana kadar fıçıdan eksilen su bu pet şişeden tamamlanacak.) suyun sızmamasından emin oluncaya ve fıçının dış yüzeyinde ıslaklığın kaybolmasına kadar bekleyin. Bu durumda fıçının sızdırmazlığı sağlanmış olacaktır.

Sızdırmazlığı sağlanmış fıçıları, sıcak su ile birkaç kez çalkalayınız. Çeşme suyu ile iyice durulayıp fıçıyı kullanılacak duruma getiriniz.

İçinden şarap boşaltılan fıçıların içinde tortu oluşabileceği için, fıçının içine küçük çakıl taşları veya kiremit kırıkları atarak fıçıyı iyice çalkalayınız ve su ile durulayınız. Küf oluşmasını önlemek için hiç bekletmeden içine su doldurarak 3-5 saat bekletip suyu boşaltınız ve bu işlemi birkaç kere tekrarlayınız.

Boşalan fıçılarda hemen şarap eskitilmeyecekse temizlik işleminden sonra fıçıyı boşaltınız, kükürt ile dezenfekte ediniz. Bu fıçıları nemli bir ortamda saklayınız.

Yararlı Bilgiler
Meşe fıçılarda şarap olgunlaştırılarak, şaraba vanilya, kızarmış ekmek, tarçın, zencefil, tütsü, karamel, kahve, teryağ gibi aromaların şaraba geçmesi sağlanır. Şaraptaki tanenler yuvarlak bir yapı kazanır.
Fıçılarda şarap eskitmek için, fıçıya konan şarap, her hafta tatım yapmak sureti ile meşeden geçmesi beklenen aromalar elde edilinceye kadar fıçıda bekletilir. İstenen aroma elde edilince şişeleme yapmak gerekir.
Fıçılarda şarap olgunlaşırken, fıçı tahtalarının şarabı emmesi ve buharlaşma sonucu şarap kaybı oluşabilir.
Fıçıda olgunlaştırma yapılırken her 1-2 haftada kontrol edilerek, eksilen şarabın üzeri tamamlanmalı. Aksi durumda zararlı oksidasyonlara neden olabilir. Olgunlaştırma yapılırken fıçının üzerini tamamlamak için şarabınızdan bir miktar ayırmanız yerinde olacaktır.
Birçok şarap çeşidi 6 ay gibi bir sürede fıçıda dinlendirme yapılarak olgunlaştırılabilir.
Olgunlaştırma ne kadar yavaş ve sürekli gelişirse, şaraplar o kadar dayanıklı ve ince olur.
Olgunlaştırmada mahzen sıcaklığı 10-15 derece olmalıdır. Artık şekerli şaraplar için 8-10 derece olmalıdır.
Sıcaklık olgunlaştırmayı hızlandırır. Ancak şarap tazeliğini kaybeder ve çabuk yıkılır.
Şarabın olgunlaşma süresinin son kısmı şişede olması gerekir.
Fıçılarda olgunlaştırmadan başka fermantasyonda yaptırabilirsiniz.

Yayıklar (Ayran-Tereyağı) Yayıklarımız
Asma Yayık ve Dövme Yayık olmak üzere iki farklı şekilde üretiliyor. Dövme Yayık aynı zamanda tereyağı elde etmek için kullanılıyor.

Kovalar (Baharat-Turşu) Kovalarımız
İsteğe göre çam ya da meşeden üretilebiliyor. Turşu için hazırlanan kovalar özel olarak sızdırmaz hale getiriliyor. Ayrıca kovaların hepsi baharat ve bakliyatlar gibi kuru gıdaların saklanması için kullanılabiliyor.

Sızdırmazlık Garantisi
Şarap ve viski eskitmekte kullanılan fıçıların ve yayıkların sızdırmazlığı garantimiz altındadır. Herhangi bir sebeple sızdırmazlığı sağlanamayan ürünleri, nakliye ücreti tarafımızdan karşılanmak üzere yenisi ile değiştirmekteyiz.

Bilgi Talebi
Gerek ürünlerimiz gerekse şarap yapımına dair her türlü bilgi ve danışma talebiniz için iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Gönderim
Ürünlerimizi, kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere Türkiye nin her yerine göndermekteyiz.
0232 - 489 09 13 & 0544 - 211 02 77 HEMENALALIM.Net Olarak Ev ve İş Yeri Alarm Sistemleri, CCTV Kapalı Devre Kamera Kontrol Sistemleri, Elektronik Ürünler, Hırdavat ve Elektrikli El Aletleri, Sağlık ve Medikal Ürünler, Ahşap ve Hediyelik Ürünler, Şifalı Ürünler ve Diğer Çeşitli Ürünler İle Hizmetinizdeyiz. 0232 - 489 09 13 & 0544 - 211 02 77
HEMENALALIM.NET
ALIŞVERİŞİN YENİ ADRESİ
ABİL
ALARM & GÜVENLİK
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
Ana Sayfa       Videolar          Resimler         İletisim
Copyright 2008  - 2011 ABİL Dijital Güvenlik Sistemleri.
Firmamız Hürriyet e - ticaret platformu Üyesi Olup, Kısa Bir Süre Sonra Yeni Mağazasında Satışlarına Başlayacaktır. 0535 - 616 97 47 --- Firmamız Hürriyet e - ticaret platformu Üyesi Olup, Kısa Bir Süre Sonra Yeni Mağazasında Satışlarına Başlayacaktır. 0535 - 616 97 47 ---  Firmamız Hürriyet e - ticaret platformu Üyesi Olup, Kısa Bir Süre Sonra Yeni Mağazasında Satışlarına Başlayacaktır. 0535 - 616 97 47 ---  Firmamız Hürriyet e - ticaret platformu Üyesi Olup, Kısa Bir Süre Sonra Yeni Mağazasında Satışlarına Başlayacaktır. 0535 - 616 97 47 ---  Firmamız Hürriyet e - ticaret platformu Üyesi Olup, Kısa Bir Süre Sonra Yeni Mağazasında Satışlarına Başlayacaktır. 0535 - 616 97 47 ---  Firmamız Hürriyet e - ticaret platformu Üyesi Olup, Kısa Bir Süre Sonra Yeni Mağazasında Satışlarına Başlayacaktır. 0535 - 616 97 47 ---  Firmamız Hürriyet e - ticaret platformu Üyesi Olup, Kısa Bir Süre Sonra Yeni Mağazasında Satışlarına Başlayacaktır. 0535 - 616 97 47 ---  Firmamız Hürriyet e - ticaret platformu Üyesi Olup, Kısa Bir Süre Sonra Yeni Mağazasında Satışlarına Başlayacaktır. 0535 - 616 97 47 ---  Firmamız Hürriyet e - ticaret platformu Üyesi Olup, Kısa Bir Süre Sonra Yeni Mağazasında Satışlarına Başlayacaktır. 0535 - 616 97 47 ---  Firmamız Hürriyet e - ticaret platformu Üyesi Olup, Kısa Bir Süre Sonra Yeni Mağazasında Satışlarına Başlayacaktır. 0535 - 616 97 47 ---
Oyunlar
3250 Adet
alarm, kamera, güvenlik sistemleri izmir, crow, mikea, crow alarm sistemi, mikea alarm sistemi, paradox, hilti, matkap, şarap fıçısı, fıçı, hızar, ağaç kesme, ahmad tea çay, ahmad, wollex, terazi, kırıcı delici hilti, çim biçme, jenaratör, su motoru, pompa, iki ağızlı anahtar, homart, paradox alarm, pır, sensör, manyetik kontak, akü, trafo, cctv, güvenlik kamerası, alarm kablosu, bnc, kablo, Ağaç Kesim Motorları,Hilti ve Darbeli Matkaplar, Matkap Uçları, Metal İşleme Aletleri,Aksesuarlar,Yedek Parçalar, Akü Şarj, Akü Takviye, Cihazlar, Akülü Aletler, Bahçe, Tarım Aletleri, Boru İşleme, Boya Tabancaları, Sistemler,Cam, İşleme,Ürünler, Kesme Aletleri, Elektrod, Elektrikli El Aletleri, Elmas Taş Testereleri, Endüstriyel El Aletleri, Fırça, Garaj Ekipmanları, Havalı El Aletleri, İş Güvenliği, Jeneratör, Motor, Kaynak Makinaları, Kaynak Malzemeleri, Kompresörler, Konstrüksiyon Ölçü Aletleri, Proxxon Mikro, Aletler, Sıcak Hava Cihazları, Isıtıcılar, Sıhhi Tesisat, Sieg, Torna, Freze, Soğuk Hava Cihazları, Sprey Ürünler, Taşıma, Kaldırma Aletleri, Yağlama Ekipmanları, Yapıştırma, Birleştirme Aletleri, Yıkama, Makina, Süpürge, Ambalaj Malzemeleri, Aşındırıcı Malzemeler, Balanserler, Camcı Aletleri, Conta, Levha, Eğe, El Aletleri, Gison, Havalı Aletler, İzolasyon Malzemeleri, Kesici Takımlar, Kilit, Ağaç Kesim Motorları, Hilti ve Darbeli Matkaplar, Matkap Uçları, Metal İşleme Aletleri, Aksesuarlar, Yedek Parçalar, Akü Şarj, Akü Takviye, Cihazlar, Akülü Aletler, Bahçe, Tarım Aletleri, Boru İşleme, Boya Tabancaları, Sistemler, Cam, İşleme, Ürünler, Kesme Aletleri, Elektrod, Elektrikli El Aletleri, Elmas Taş Testereleri, Endüstriyel El Aletleri, Fırça, Garaj Ekipmanları, Havalı El Aletleri, İş Güvenliği, Jeneratör, Motor, Kaynak Makinaları, Kaynak Malzemeleri, Kompresörler, Konstrüksiyon Ölçü Aletleri, Proxxon Mikro, Aletler, Sıcak Hava Cihazları, Isıtıcılar, Sıhhi Tesisat, Sieg, Torna, Freze, Soğuk Hava Cihazları, Sprey Ürünler, Taşıma, Kaldırma Aletleri, Yağlama Ekipmanları, Yapıştırma, Birleştirme Aletleri, Yıkama, Makina, Süpürge, Ambalaj Malzemeleri, Aşındırıcı Malzemeler, Balanserler, Camcı Aletleri, Conta, Levha, Eğe, El Aletleri, Havalı Aletler, İzolasyon Malzemeleri, Kesici Takımlar, Kilit, alarm, kamera, güvenlik sistemleri, paradox, hilti, matkap, şarap fıçısı, fıçı, hızar, ağaç kesme, ahmad tea çay, ahmad, wollex, terazi, kırıcı delici hilti, çim biçme, jenaratör, su motoru, pompa, iki ağızlı anahtar, homart, paradox alarm, pır, sensör, manyetik kontak, akü, trafo, cctv, güvenlik kamerası, alarm kablosu, bnc, kablo, izmir, çankaya, izmir çankaya, konak, Macera Oyunları, Savaş Oyunları, Spor Oyunları, Beceri Oyunları,
Yarış Oyunları, Dövüş Oyunları, Zeka Oyunları, Çocuk Oyunları, Giysi Oyunları, Makyaj Oyunları, Boyama Oyunları, Yemek Oyunları, Nişan Alma Oyunları, Araba Oyunları, Müzik Oyunları, Oda Oyunları, İki Kişilik Oyunlar, 3D Oyunlar, hindistan cevizi, mesir macunu, çivit, anason, çöpçini, çörekotu, darfülfül, hardal tohumu, havlican, hiyarşenbe, kakule, karabiber, tarçın, kimyon, baharat, ada çayı, kantaron, karanfil, kababe, Yenibahar, Zencefil, Galanya, Krem tartar, Kişniş, Havlıcan, Anason, Sakız, Safran, Tarçın, Udülkahr, Hardal, Misrafi, İksir, Meyan Kökü, Kalemi barit, Tiryak, Sarı helile, Kara helile, Raziyane, Zerdecub
Anahtar
Kelimeler
Kategoriler
Ürünler
Facebook Paylaş
Bizi Facebook'a Ekleyin
E
ğ
l
e
n
c
e
l
e
r
i
m

Review www.hemenalalim.net on alexa.com

arama
Meta Web Search: Your Engine for Top Search Results
ToplistDizin Mirc List MircList site ekle siteler arama aramalar toplist dizin adre adresler hitlist list top list sitesi mirc
Aradur.com | Arama Motoru
- Toplist
Alo118.com Üyesi Kuruluş
Firma Ekle

firmalist
Buraya Tıklayarak Bize Mesaj Gönderebilirsiniz
Web Page Maker, create your own web pages.